O nas

Foliarex Foroof Sp. z o.o. istnieje od ponad 15 lat na rynku polskim. Specjalizujemy się w produkcji głębokich systemów rynnowych z metali żelaznych i nieżelaznych oraz systemów dachowych. Posiadamy najbogatszą ofertę haków do każdej rynny.


Im mniej elementów w systemie, tym większa gwarancja długoterminowego, niezawodnego i bezobsługowego użytkowania.
W ofercie i na magazynie bogata oferta blach w kręgach cynku, tytanu, ocynku, stali oraz aluminium,
Oferujemy nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem. Nasze systemy zostały zaprojektowane i wykonane tak aby ich montaż był prosty i szybki, a użytkowanie bezproblemowe i długoletnie.
Od roku 2018 należymy do Grupy Foliarex posiadającej ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych. Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew,Foliarex Tworzywa Specjalne, Wigolen oraz Foliarex Foroof - jest wszechstronność i różnorodność asortymentu. Asortyment Grupy dostępny jest na magazynie centralnym w Częstochowie w siedzibie firmy Foliarex Foroof Sp z o.o.

Future on Your roof.

Szeroka oferta

Nasze fabryki specjalizują się w produkcji systemów rynnowych, akcesoriów dachowych, membran, folii budowlanych, opakowaniowych i ogrodniczych, a także geomembran i geotkanin dla budownictwa drogowego.

Doświadczenie

Od kilku lat należymy do Grupy Foliarex posiadającej ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji materiałów dla budownictwa rodzinnego i wielkokubaturowego. Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew, Foliarex Drożdżyce, Wigolen oraz Foliarex Foroof - jest wszechstronność i różnorodność asortymentu.

Jakość

Oferujemy nowoczesne i innowacyjne produkty. Nasze systemy rynnowe charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem. Nasze systemy zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby ich montaż był prosty i szybki, a użytkowanie bezproblemowe i długoletnie.

Elastyczność

Jako grupa jesteśmy wyspecjalizowani w wielu rozwiązaniach izolacyjnych, ochronnych i odwodnień dla dachów, ścian i fasad, tym samym dając możliwość skorzystania z zaawansowanych technologii dla szerokiej grupy Klientów.

Rynny na każdą niepogodę.

Oddział Dzierżoniów hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 680m2 oraz centrum dystrybucji innych materiałów budowlano-ogrodniczych.

Zapraszamy do naszego Oddziału w Dzierżoniowie: ul. Batalionów Chłopskich 19, 58-200 Dzierżoniów
Centrum Polski, ponad 5000 m2 hal magazynowych wysokiego składowania.

Zapraszamy do naszego Oddziału w Częstochowie: ul. Przejazdowa 2A-B, 42-280 Częstochowa