Aktualne oferty pracy

Magazynier

Opis stanowiska
  • Praca na terenie magazynu
  • Kompletowanie zamówień
  • Pakowanie towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Prace porządkowe na magazynie
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju

Specjalista ds.zakupów

  • Zaopatrywanie produkcji oraz magazynu w niezbędne półfabrykaty i materiały
Wymagania
  • Podstawowa znajomość programu exel
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży inwestycyjnej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Aktywne poszukiwanie inwestycji
  • Przygotowywanie ofert oraz dobór asortymentu
  • Aktywną sprzedaż, obsługę posprzedażową
  • Budowanie relacji z Klientem biznesowym na podległym terenie
  • Rejestrowanie inwestycji i ich bieżącą obsługę
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży budowlanej
  • Dobra znajomość rynku inwestycyjnego na podległym terenie (firmy wykonawcze, projektowe, hurtownie budowlane)
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy